Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dzień dobry, czytelniku! 
Witam Cię na mojej stronie. 

Historia EBK to moja historia. Nazywam się Beata Dobrowolska. Od 2001 roku prowadzę firmę reklamową EBK Reklama. 

Dlaczego o tym wspominam?
Jest to dowód, że - dzięki naszym wartościom, doświadczeniu oraz sposobowi pracy - potrafimy działać na tak konkurencyjnym rynku, jakim jest branża reklamowa. 

Klienci od wielu lat nieprzerwanie korzystają z naszych usług - doceniają w nas autentyczną pomoc w wykonaniu zadań i odpowiedzialność za realizację zobowiązań.

Początkowo zajmowaliśmy się głównie organizacją eventów i konferencji oraz promowaniem tych wydarzeń.
Dzisiaj koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze klienta, który potrzebuje od nas: 
• koncepcji – np. eventu, gadżetu
• przygotowania do produkcji,
• realizacji,
• dostawy. 

Jesteśmy przedsiębiorcami od wielu lat. Działalność biznesowa jest dla nas nierozerwalnie złączona z działaniem na rzecz lokalnych przedsiębiorców. 

Ja angażuję się w inicjatywy związane z aktywnością kobiet i firm rodzinnych. Często uczestniczę w spotkaniach, konferencjach poświęconych firmom rodzinnych, kobietom i edukacji dzieci.

Aktywnie działam w ramach organizacji: 

• Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. 

Zależy mi, aby firmy rodzinne były postrzegane jako uczciwe, profesjonalne i odpowiedzialne. 
Zaczynam od siebie - realizuję ten cel przez obserwację dobrych praktyk i uczenie się od innych. Z tego powodu w 2014 roku skorzystałam z warsztatów i szkoleń w ramach projektu Firmy Rodzinne 2. Projekt FR2 i projekt liderski, prowadzone przez PARP, przygotowały mnie do wspólnego działania na rzecz firm rodzinnych. 

W Stowarzyszeniu chcę aktywnie działać na rzecz firm rodzinnych, dlatego angażuję się w wiele wydarzeń poświęconych tej tematyce. 
Od 2014 roku organizuję spotkania przedsiębiorców lokalnych w okolicach Piaseczna. Informacje o tych wydarzeniach możesz sprawdzić na profilu https://www.facebook.com/firmypiaseczno/

• Międzynarodowe Forum Kobiet

Jestem kobietą prowadzącą biznes. Od jakiegoś czasu szukałam kobiet, które – podobnie, jak ja – codziennie mierzą się z różnorodnymi wyzwaniami. Międzynarodowe Forum Kobiet łączy świat kobiet biznesu ze światem nauki. Daje mi to poczucie przynależności do grupy takich samych kobiet, jak ja. 

• Polska Izba Artykułów Promocyjnych

Uważam, że każda branża powinna się zrzeszać, bo w grupie jest łatwiej prowadzić biznes i wymieniać się doświadczeniami. 

Więcej o początkach mojej działalności przeczytasz tutaj:
• http://portal.firmyrodzinne.eu/resource/liderskie-wyzwanie
• http://portal.firmyrodzinne.eu/resource/moja-praca-w-firmie-rodzinnej 

Skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy wpłynąć na Twoją historię – ebk@ebk.pl.