Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Camera blocker

Nie zaklejasz kamerki w laptopie? Myślisz, że to fanaberia? To błąd. Dla hackerów podglądanie przez kamerę jest stosunkowo łatwe. Każdy świadomy użytkownik komputera powinien zdawać sobie z tego sprawę. Przestępca nie tylko może robić nam zdjęcia, może także nagrywać całe filmy. Dlatego oferujmy estetyczne naklejki zalane żywicą, które można dowolnie odklejać i przyklejać z powrotem na kamerę, nie zostawiając śladu.
Camera blocker jest dostępny na kartoniku, zapakowany w polybag.
Płaska naklejka 10x13 mm, okrągła 13mm


Masz pytania?

Chętnie odpowiemy na nie. W tym celu zadzwoń na naszą infolinię +48 22 397 78 00 lub zapytaj o produkt.

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)

Pytania (0)

Na razie nie ma żadnych pytań od klientów.


Twoje pytanie zostało wysłane do naszego zespołu. Dziękuję za pytanie!
Zadaj pytanie
Ukryj formularz