Misją naszej firmy jest dostarczenie narzędzi oraz produktów marketingowych tak, aby Twój biznes rósł i rozwijał się.  

https://preview.mailerlite.io/preview/289697/forms/77543936968623307

Dzięki zgromadzonym doświadczeniom i profesjonalizmie jesteśmy cenionym Partnerem.

Gadżety Reklamowe. Duży wybór produktów, szybka dostawa oraz atrakcyjne ceny.

Mamy wiedzę i doświadczenie, aby być Twoim partnerem w reklamie

Czym się zajmujemy?

Czekamy na Twój wybór

Zakres naszych działań jest szeroki, jeśli w poniższych punktach nie znajdziesz tego, czego oczekujesz, skontaktuj się z nami, a my będziemy w stanie uszyć reklamę na miarę Twoich potrzeb! Na co dzień jednak zajmujemy się:

 • procesem produkcji materiałów promocyjno-reklamowych oraz gadżetów;
 • organizacją eventów, konferencji, targów, imprez firmowych (w tym: przygotowanie lokalizacji i scenerii, dobór atrakcji, ustalanie harmonogramu;
 • wspieraniem  firm B2B w zakresie marketingu;
 • rebrandingiem marki;
 • składaniem książek i e-booków;
 • tłumaczeniami
   

Jak działamy ?

Twój wybór jest niezbędny

 

Na jedno wykonane zlecenie składa się w naszej firmie praca i zaangażowanie wielu osób. Dlatego możesz liczyć na to, że:

 • obsłużymy Cię kompleksowo i przejdziemy od Twojego pomysłu do naszej realizacji;
 • przeniesiemy Twoją wizję do rzeczywistości;
 • dostosujemy do wymagań rynku;
 • znajdziemy wyjątkowe, niebanalne rozwiązania;
 • odkryjemy przed Tobą mnóstwo nowych możliwości.

Jeżeli potrzebujesz firmy, która zrozumie Twoje potrzeby, czekamy na Twój kontakt!

Co nas wyróżnia?

Czekamy na Twoje działanie

 

Do naszych klientów podchodzimy jak do partnerów, z którymi chcemy stworzyć coś pięknego, na miarę ich oczekiwań. Dlatego, zanim zabierzemy się do roboty, dużo rozmawiamy i konsultujemy z zamawiającym, aby mieć pewność, że wpiszemy się dokładnie w jego wymagania. Oczywiście oferujemy też kompleksowe doradztwo i oferujemy ciekawe, unikalne rozwiązania, które trudno znaleźć gdzie indziej. To jednak nie wszystko! W naszej działalności współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami gadżetów, aby mieć pewność, że wykonane przez nich produkty będą najwyższej jakości. My po prostu uwielbiamy tę pracę, a jeszcze bardziej kochamy uśmiechy zadowolonych klientów!

Liderskie Wyzwanie Młodych Przedsiębiorców Rodzinnych

Liderskie Wyzwanie Młodych Przedsiębiorców Rodzinnych

Gdy przyglądam się rozwijającemu od 2008 roku ruchowi społecznemu firm rodzinnych, dostrzegam kolejne jego dzieje, jak wykres trzęsienia dna na Pacyfiku. Mnóstwo pików, wybuchów, niezwykłych wydarzeń, wiele inicjatyw i szans zaprawionych emocjami tworzącego się oceanicznego grzbietu. To wyzwanie liderskie na miarę XXI wieku w kontekście kończącej się pewnej epoki. Czy liderzy przebili już powierzchnię wody, czy widać już zaczyny wysp, gotowe stać się miejscem wytchnienia dla społecznego zobojętnienia?

Gadżety organiczne2023-02-03T13:38:52+00:00
Zestawy piśmiennicze2023-02-03T13:20:29+00:00
Działania2022-08-17T15:28:29+00:00

Działamy kompleksowo – od pomysłu do realizacji. Przenosimy wizję klientów do rzeczywistości. Musisz zorganizować event ale nie wiesz od czego zacząć? Zleć organizację nam czyli profesjonalistą w tej dziedzinie, a ty usiądź wygodnie z filiżanką ulubionej kawy i patrz ze spokojem jak zmieniamy twoją wizję w rzeczywistość.

Dla Ciebie i Twojej firmy zorganizujemy:

– szkolenia

– spotkania biznesowe

– konferencje

– uroczyste gale

– wydarzenia promocyjne

– eventy plenerowe

Organizując eventy firmowe, staramy się, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Zwracamy uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół, abyś zarówno Ty jak i Twoi gości czuli się komfortowo. Dbamy o najmniejsze detale, dlatego koncepcja naszych realizacji jest zawsze spójna i szyta na miarę potrzeb Klientów.

Przygotujemy lokalizacje i scenerie, dobierzemy  atrakcje, ustalimy harmonogram. Zajmiemy się całym procesem produkcji materiałów promocyjno-reklamowych i gadżetów.

Eventy oraz imprezy okolicznościowe2022-09-08T10:11:38+00:00

Działamy kompleksowo – od pomysłu do realizacji

Przenosimy wizję klientów do rzeczywistości

Musisz zorganizować event ale nie wiesz od czego zacząć? Zleć organizację nam czyli profesjonalistą w tej dziedzinie, a ty usiądź wygodnie z filiżanką ulubionej kawy i patrz ze spokojem jak zmieniamy twoją wizję w rzeczywistość.

Dal Ciebie i Twojej firmy zorganizujemy:

– szkolenia

– spotkania biznesowe

– konferencje

– uroczyste gale

– wydarzenia promocyjne

– eventy plenerowe

Organizując eventy firmowe, staramy się, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Zwracamy uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół, abyś zarówno Ty jak i Twoi gości czuli się komfortowo. Dbamy o najmniejsze detale, dlatego koncepcja naszych realizacji jest zawsze spójna i szyta na miarę potrzeb Klientów.

Przygotujemy lokalizacje i scenerie, dobierzemy  atrakcje, ustalimy harmonogram. Zajmiemy się całym procesem produkcji materiałów promocyjno-reklamowych i gadżetów.

Aranżacja poligraficzna2023-02-02T14:26:54+00:00

Wizytówki Seryjne – druk min. 50 tys szt (np. 50 wzorów po 1000 szt)

Zrób dobre wrażenie na Kliencie, Kontrahencie i niech zapamięta Cię na zawsze.

Czy wiesz, że pierwsze wrażenie trwa tylko od 0,1 sekundy do maksymalnie 30 sekund i można je zrobić tylko raz ? Zrób dobre wrażenie i wręcz mu swoja wizytówkę, która przykuje uwagę, będzie profesjonalnie zaprojektowana i wykonana z materiału bardzo dobrej jakości.

Oferta skierowana wyłącznie do firm.

Ponad to wykonujemy:

 • Ulotki, Zaproszenia, Naklejki
 • Katalogi, Broszury, Teczki Ofertowe, Gazetki Reklamowe
 • Karty Firmowe, Papiery Firmowe, Notesy, Koperty
 • Plakaty, Banery, Arkusze Plano
 • Opakowania, Pudelka, Torby,
Kalendarze2023-02-02T14:27:20+00:00

Kalendarze – Bogata oferta kalendarzy na rok 2023. Szyta na miarę i dostosowana do potrzeb Klienta.

Staranie wykonane, praktyczne  terminarze spersonalizowane , które warto wykorzystać jako drobny upominek od firmy dla klientów bądź kontrahentów. Spełniają one funkcję wizerunkową i reklamową. Ułatwiają życie użytkownikom nie tylko w biurze, ale również w domu. Kalendarze spersonalizowane 2023 sprawdzą się do zapisywania ważnych spotkań, wizyt czy dat związanych zarówno ze strefą zawodową, jak i prywatną.

Kalendarz z grawerem ozdobionym logo, grafikom albo sloganem firmowym, dostępny w kolorach zgodnych z identyfikacją wizualną marki, na co dzień przypomina klientowi bądź kontrahentowi o Państwa Firmie. Stanowi skuteczny nośnik reklamy. Kalendarz z nadrukiem 2023 pozwala także budować pozytywny wizerunek firmy.

Oferta skierowana jest do firm, biur, urzędów oraz innych instytucji. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.  Do naszych wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie, a szczegółowa oferta przygotowywana jest w oparciu o wytyczne oraz potrzeby Klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na:

– Kalendarze książkowe

 • A4
 • A5
 • A6
 • B5
 • B6

– Kalendarze trójdzielne

– Kalendarze wieloplanszowe

– Kalendarze biurkowe

By |2023-02-02T12:35:09+00:0025 sierpnia, 2020|Akcje Promocyjne, Branżowe Informacje, Eventy|0 komentarzy

O autorze:

Zostaw komentarz

Contact Info

ul. Geodetów 45 05-500 Piaseczno

Phone: Tel.. +48 22 397 78 00

Mobile: Kom.:+48 512 955 000

Web: www.ebk.pl

Przejdź do góry